PROGRAM:

Dlaczego nauka gry na gitarze w Laboratorium gitary jest taka skuteczna i przyjemna? To kwestia wieloletniego doświadczenia nauczycieli i sprawdzonych programów nauczania, które dostosowujemy indywidualnie do każdego ucznia. My nie traktujemy nikogo szablonowo, ponieważ wiemy, że każdy uczeń ma zupełnie inne predyspozycje oraz zainteresowania. Zobacz czego możesz u nas się nauczyć:

1. Nauka gry na gitarze dla początkujących

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z gitarą? Poznaj z nami podstawy techniki gry na gitarze i podstawy czytania nut oraz akordów. Ucz się z nami kolejnych utworów, które rozwiną Twoje umiejętności techniczne oraz sprawią, że lepiej poczujesz rytm i muzykę. Potem to Ty zdecydujesz w jakim kierunku chcesz kontynuować naukę gry na gitarze.

2. Dla tych, którzy już coś potrafią i chcą rozwijać się dalej

Potrafisz już grać na gitarze, ale czujesz że od jakiegoś czasu stoisz w miejscu, a chciałbyś się rozwijać dalej? Świetnie trafiłeś, w Laboratorium gitary uczymy gry podstawowych akordów, ale także tych dla bardziej wtajemniczonych. Jeśli interesuje Cię coś więcej niż granie akordami również mamy coś dla Ciebie.

3. Nauka gry na gitarze klasycznej, akustycznej oraz elektrycznej

Niezależnie od tego czy interesuje Cię gra na gitarze klasycznej, akustycznej czy elektrycznej, w Laboratorium gitary znajdziesz to czego potrzebujesz. Już na lekcji próbnej nauczyciel dowie się jakie są Twoje oczekiwania i poprowadzi Cię tak żebyś mógł osiągnąć swój cel. Nieważne czy lubisz klasykę, fingerstyle, soczyste rockowe riffy i solówki czy może interesuje cię blues lub improwizacja. To wszystko jest w zasięgu Twojej ręki.

4. Podstawy teorii i nauka improwizacji

Masz już całkiem niezłą technikę, ale nie do końca wiesz jak zbudować akord i jaka skala do niego pasuje? Z nami dowiesz się skąd to wszystko się bierze, nauczysz się samodzielnie budować akordy i dopasowywać do nich skale, a z czasem będziesz swobodnie improwizować poruszając się po całym gryfie. Uczymy improwizacji w różnych stylach. Od bluesa przez rocka po jazz.

To tylko kilka przykładów tego czego możesz nauczyć się w Laboratorium gitary. U nas program nauczania jest bardzo elastyczny i rozwija się wraz z Twoimi potrzebami i zainteresowaniami. Dzięki temu uczysz się w optymalnym tempie i idziesz w kierunku, który sam sobie wyznaczasz. Sprawdź, nauka gry na gitarze nigdy wcześniej nie była tak przyjemna.

Nasi nauczyciele:

Jakub Szulc – gitarzysta, pedagog, kompozytor i autor tekstów, absolwent Instrumentalistyki Jazzowej na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Od ponad 8 lat nauczyciel gitary klasycznej, akustycznej, elektrycznej, a ostatnio również ukulele. Ma na swoim koncie wiele występów m.in. w Polskim Radiu Czwórka czy na festiwali Alter Fest w Mysłowicach.

(w poniższym utworze autor słów i muzyki)